. „Ja i moja szkoła – kolaż” – konkurs

W październiku 2017 roku uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do udziału w konkursie pt. „Ja i moja szkoła - kolaż”. Zadaniem dzieci było zaprezentowanie siebie i swojej szkoły, za pomocą techniki kolaż. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością i swobodą w stosowaniu różnorodnych form i materiałów plastycznych. Okazało się, że tworzenie kolażu może być świetną i bardzo atrakcyjną zabawą! Komisja konkursowa spośród licznych prac konkursowych wyłoniła: 3 LAUREATÓW: I miejsce - Szymon Adamski, klasa 1A II miejsce – Nina Borowska, klasa 3C III miejsce – Adam Jaroszuk, klasa 0B 5 WYRÓŻNIEŃ: Zofia Jasik, klasa 3B Julia Kowalska, klasa 3E Laura Wiesztort, klasa 3F Zuzanna Kiljańska, klasa 3B Magdalena Czajka, klasa 0B Finalistom serdecznie gratulujemy odniesionych sukcesów, a wszystkich uczniów gorąco zachęcamy do udziału w konkursach i prezentowania swoich talentów.