Klub czytelniczy PoczytajMy z wizytą w Przedszkolu pod Kasztanem

Pod koniec listopada uczniowie z klas III należący do szkolnego klubu czytelniczego PoczytajMy wybrali się
z wizyta do najmłodszych kolegów z zaprzyjaźnionego Przedszkola pod Kasztanem. Klubowicze przeczytali najmłodszym przedszkolakom kilka wybranych wierszyków Michała Rusinka z tomiku „Wierszyki domowe”. Następnie przedszkolaki próbowały swoich sił w odgadywaniu zagadek o domowych sprzętach i przedmiotach. Po wspólnej zabawie przy muzyce, przy pomocy starszych kolegów próbowali przyporządkować przedmioty do odpowiednich pomieszczeń w domu. Przedszkolaki przyjęły nas bardzo serdecznie i ciepło, a na koniec obdarowały klubowiczów miłymi upominkami. To było bardzo udane spotkanie czytelnicze naszego klubu!

Opiekun klubu czytelniczego
Dorota Jaroszuk