Konkurs Plastyczny pt. Morze, góry i Mazury – polskie pejzaże

Mariusz Zaruski był miłośnikiem przyrody, kochał góry i morze, popularyzował polskie żeglarstwo. Nawiązując do pasji naszego Patrona w szkole został ogłoszony konkurs plastyczny pt. Morze, góry i Mazury – polskie pejzaże. Uczniowie spisali się znakomicie! Z dnia na dzień napływało coraz więcej prac wykonywanych rozmaitymi technikami plastycznymi. Niejedna z nich wzbudziła zachwyt i uznanie dla uczniowskich umiejętności. Jury miało nie lada kłopot, by wybrać zwycięskie prace. Jednak po wielu naradach mamy przyjemność ogłosić, że laureatami konkursu zostali następujący uczniowie: Olaf Moniewski - I miejsce Wiktoria Szwedziuk - II miejsce Damian Chaciński - III miejsce Natalia Chodkowska, Karina Trzcińska, Ryszard Cymerman, Maja Baśkiewicz, Zuzanna Kiljańska - prace wyróżnione Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy! Wszystkich małych-dużych artystów zachęcamy do twórczego działania w kolejnych odsłonach konkursu. Dziękujemy, Tak trzymać!