Konkurs Plastyczny pt. Morze, góry i Mazury – polskie pejzaże

Mariusz Zaruski był miłośnikiem przyrody, kochał góry i morze, popularyzował polskie żeglarstwo. Nawiązując do pasji naszego Patrona w szkole został ogłoszony konkurs plastyczny pt. Morze, góry i Mazury – polskie pejzaże.

Uczniowie spisali się znakomicie! Z dnia na dzień napływało coraz więcej prac wykonywanych rozmaitymi technikami plastycznymi. Niejedna z nich wzbudziła zachwyt i uznanie dla uczniowskich umiejętności.

Jury miało nie lada kłopot, by wybrać zwycięskie prace. Jednak po wielu naradach mamy przyjemność ogłosić, że laureatami konkursu zostali następujący uczniowie:

Olaf Moniewski – I miejsce

Wiktoria Szwedziuk – II miejsce

Damian Chaciński – III miejsce

Natalia Chodkowska, Karina Trzcińska, Ryszard Cymerman, Maja Baśkiewicz, Zuzanna Kiljańska – prace wyróżnione

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy! Wszystkich małych-dużych artystów zachęcamy do twórczego działania w kolejnych odsłonach konkursu.

Dziękujemy, Tak trzymać!