MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „Najpiękniejszy koszyk wielkanocny”

Konkurs na najpiękniejszy koszyk wielkanocny rozstrzygnięty! Na konkurs napłynęło ok 80 prac z kilku bielańskich szkół podstawowych. Uczniowie przygotowali piękne prace wykorzystując różnorodne techniki plastyczne.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom niezwykłych umiejętności plastycznych i dziękujemy za udział w konkursie. Jury po trudnych naradach wybrało następujących laureatów:

w etapie szkolnym:

Karolina Siwko, Kalina Borkowska, Piotr Kaczmarek, Marysia Wyszkowska, Zuzia Ratyńska, Antosia Lelejko, Michał Czech, Alicja Bielicka, Antonina Skowrońska, Iza Szadkowska, Jagna Andrzejewska, Marcel Cegiełka, Sebastian Żabik, Amelka Jaguś, Julia Kowalska, Sonia Turkot, Oliwia Libich, Julianna Ostromęcka, Łucja Dąbrowska, Gabrysia Kustra.

w etapie międzyszkolnym:

SP 209 Małgorzata Królak, Ania Szufleńska,
SP 247 Damian Gawlik, Magdalena Urbaniak,
SP 273 Wiktoria Dąbrowska, Alicja Grot, Julia Hejduk.

Najciekawsze prace nagrodziliśmy dyplomami i upominkami.