Grono pedagogiczne
Dyrektorka szkoły
Edyta Barańczyk
przyjmuje Rodziców:
po wcześniejszym uzgodnieniu
dyżur dla uczniów
wtorek i środa od 7:30 do 8:00
Wicedyrektorki szkoły
Małgorzata Chacińska i Małgorzata Frankowska
przyjmują Rodziców:
podczas zebrań klas 0-VIII oraz w dni otwarte
w sprawach pilnych- codziennie po wcześniejszym uzgodnieniu
dyżur dla uczniów
wtorek i środa od 7:30 do 8:00
Kierowniczka świetlicy
Dorota Jaroszuk
dyżur dla uczniów
środa 12:30-13:30 sala 31
Nauczycielki wychowania przedszkolnego | Nauczycielka fizyki |
Anna Świerczek – 0a | Karolina Przystalska |
Aleksandra Obryck – 0b | Nauczycielka chemii |
Beata Woźniak – nauczyciel wspomagający | Anna Rusiniak |
Nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej | Nauczycielka geografii |
Justyna Olędzka – 3a | Małgorzata Czubak |
Marta Dziadura – 3b | Nauczycielka przyrody i biologii |
Barbara Przybyszewska – 3c | Aleksandra Branecka |
Grażyna Kakiet – 1a | Nauczycielki plastyki |
Justyna Krawczyk – 1b | Małgorzata Frankowska |
Katarzyna Wyszkowska – 1c | Karolina Kopiec |
Sylwia Żelewska – 2a | Nauczyciel informatyki |
Marta Nowakowska – 2d | Robert Błądkowski |
Malwina Walas – 2b | Nauczyciele W-F |
Elżbieta Lityńska – 2c | Urszula Mazur |
Nauczycielki języka angielskiego | Katarzyna Łoniewska |
Katarzyna Marczuk | Artur Rola-Wawrzecki |
Aneta Markiewicz | Nauczycielka doradztwa zawodowego |
Magdalena Winiarska | Martyna Boch |
Alicja Twardowska + Muzyka | Nauczycielka edukacji dla bezpieczeństwa |
Anna Muszalska | |
Nauczyciel techniki | |
Nauczycielka języka niemieckiego | Jerzy Porowski |
Katarzyna Wildner | Nauczycielki religii |
Nauczycielki jęz. polskiego | Elżbieta Chojnacka |
Martyna Boch | Marta Odojewska |
Małgorzata Frankowska | Maria Stelmachowska |
Sylwia Heleszko | Nauczycielki świetlicy |
Karolina Siemion-Kuć | Liliana Białek |
Małgorzata Brudzińska | Marzena Krysińska |
Nauczyciele historii i WOS | Aneta Michałowska |
Janusz Pakuła – historia | Zdzisława Chwiszczuk |
Marcin Gudziak – WOS | Julia Czerniakiewicz |
Nauczyciele matematyki | Magdalena Domańska |
Sylwester Czekaj | Karolina Kopiec |
Dagmara Jakiel | Beata Woźniak |
Agnieszka Miastkowska-Szcześniak | Beata Szylberg |
Beata Konecka | Anna Rymarczuk |
Anna Skonieczna | |
Nauczyciele współorganizujący kształcenie | Monika Stolarska |
Małgorzata Frąsiak | Nauczycielka etyki |
Katarzyna Śliczniak | Ewa Błachnio |
Marta Godzimirska-Dybek | Biblioteka szkolna |
Milena Szczęśniak | Ewa Błachnio |
Paulina Radoła | Magdalena Borkowska |
Anna Grygoruk | |
Anna Chrzanowska | |
Agnieszka Dołęgowska |