Wyniki konkursu na najpiękniejszą pocztówkę wielkanocną

Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane prace. Pocztówki zachwycają oryginalnością, pokazują zaangażowanie dzieci i ich zdolności plastyczne. Po długich i niełatwych obradach jury oceniło i wybrało najpiękniejsze kartki wielkanocne tegorocznej edycji konkursu.

W etapie szkolnym wyróżnieni zostali: Kacper Adach, Paulina Jaroń, Partycja Matusik, Lena Białobrzeska, Wiktoria Kalinowska, Antek Opala, Szymon Czech, Lena Cieplińska, Ewa Włodarczyk, Maja Hankiewicz, Nina Łukasik, Liliana Chacińska, Oliwia Bustrycka, Apolonia Szarek, Mikołaj Kubik, Sebastian Kieniarski, Aleksander Wójcik, Wojtek Chądzyński, Wojtek Kaczmarek, Adam Tymiński, Tosia Lelejko, Wiktoria Zwolińska, Ania Urbanowska, Marysia Jachniewicz, Rysiu Cymerman, Janek Król, Jaś Maroszek, Karina Niezabitowska – Gerard, Hania Kowalczyk, Julia Młotkiewicz.

W etapie międzyszkolnym nagrodzeni zostali: Maja Młodawska SP247, Nadia Grodner, Roksana Sobieraj SP 273, Sabina Hryckiewicz, Alicja Warkocka SP 369, Nina Łukasik, Lena Cieplińska, Adam Tymiński, Rysiu Cymerman SP53.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, laureatom gratulujemy!