ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM „NAJPIĘKNIEJSZA POCZTÓWKA BOŻONARODZENIOWA”

Wychowawcy świetlicy SP nr 53 serdecznie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Najpiękniejsza pocztówka bożonarodzeniowa”

Cele konkursu:

•      Podtrzymywanie tradycji wysyłania życzeń świątecznych
  •      Rozwijanie uzdolnień plastycznych
  •      Zapoznanie z tradycją i zwyczajami świąt Bożego Narodzenia
  •      Zachęcanie uczniów do działań na rzecz osób potrzebujących

Warunki uczestnictwa:

1. W konkursie udział biorą uczniowie klas 0-VIII
  2. Każdy uczeń może przesłać na konkurs tylko jedną kartkę formatu 10×15 cm, wykonaną  na papierze z bloku technicznego.
  3. Prace biorące udział w konkursie powinny być wykonane samodzielnie, według własnego pomysłu, dowolną techniką.
  4. Oceniana będzie samodzielność wykonania, estetyka pracy, a także pomysłowość oraz  oryginalność formy.
  5. Prace należy składać w świetlicy SP 53, Warszawa, ul. Rudzka 6 w terminie do 7.12.2018.
  6. Każda praca powinna zawierać metryczkę na osobnej karteczce (nie przyklejonej do pocztówki ! ) z imieniem i nazwiskiem autora, klasą, numerem szkoły i nazwiskiem opiekuna oraz adresem mailowym szkoły.
  7. Prace biorące udział w konkursie stają się własnością organizatora i wezmą udział w aukcji na cele charytatywne.
  8. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży pocztówek wpłacone zostaną na konto Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo ?”
  9. Dla najciekawszych prac przewidujemy nagrody. O wynikach konkursu poinformujemy mailowo.

Organizator:

Świetlica Szkoły Podstawowej nr 53, Warszawa, ul. Rudzka 6,