Bal karnawałowy w klasach II

imagesDnia 19 stycznia 2016r. odbył się Bal Karnawałowy dla wszystkich uczniów z klas drugich. W tym roku szkolnym, świetlicowej imprezie przewodził znany  i bajkowy bohater – Piotruś Pan. Pomimo zimowej aury, nastroje dzieci były gorące. Uczniowie przebrali się za ciekawe postacie z różnych, zaczarowanych światów. Królowały księżniczki, wróżki, kowboje, Batman, Spiderman oraz bohaterowie z sagi Star Wars.

Podczas balu uczniowie bawili się w rytm znanych i lubianych przebojów muzyki rozrywkowej. Wspólnym tańcom towarzyszyły ciekawe konkursy (m.in. Taniec na gazetach, Latające chrupki, Taniec z balonem) oraz konkurencje sportowe (np. Odbijanie piłeczki do ping-ponga, Kręcenie hula-hop, Przeciąganie liny).

Zarówno przygotowaniom, jak też samej imprezie, towarzyszyło wiele pozytywnych emocji. Bal karnawałowy podobał się wszystkim uczniom. Zabawa była niezwykle udana. Dzięki wspólnej imprezie świetlicowej, dzieci mogły się lepiej poznać i zintegrować. Pozostały miłe wspomnienia i oczekiwanie na kolejną zabawę
w karnawałowym wydaniu!