Cyrk wita Was! Cyrk wita Was! Cyrk wita Was !

klaunKlasa 3b zaprosiła swoich Bliskich na cyrkowe przedstawienie, które przez wiele dni, mozolnie dzieci przygotowywały.  W szkolnym holu zasiedli rodzice, babcie
i dziadkowie, którzy bacznie obserwowali zmagania swoich pociech oraz im kibicowali.

Nasi artyści wcielili się w role lwów, koni  i misia – występujących pod bacznym okiem tresera. Nie zabrakło również linoskoczków i żonglerów. Wystąpił  też magik, który swoimi sztuczkami zachwycił wszystkich obecnych na sali. Publiczność przeraziło trzech siłaczy, zrywających ciężki łańcuch spięty dwoma kłódkami. W zachwyt wprawiła nas zwinna tancerka. Dziecięcą publiczność wprawił w zdumienie występ tańczących słoni. Ta rola przypadła Rodzicom, którzy mieli tylko 10 minut na przygotowanie swojego występu. Część artystyczna zaczęła się i zakończyła wesołą paradą – jak w prawdziwym cyrku. Nad występami czuwała oczywiście wychowawczyni Anna Kalinowska.

Zapraszamy do obejrzenia  galerii zdjęć z tego wydarzenia