Daliśmy się zauważyć czyli konferencja w Urzędzie Dzielnicy Bielany

Bezpieczeństwo jest najważniejsze! Wiedzą o tym nie tylko wszystkie mądre dzieci, ale i Sierżant Borsuk, który wraz z uczniami bielańskich podstawówek gościł w Urzędzie Dzielnicy Bielany na konferencji „Daj się zauważyć”.

Podczas spotkania mogliśmy dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy: gdzie zadzwonić, kiedy dzieje się coś złego, dlaczego nie powinno się patrzeć psu prosto w oczy oraz jak ułożyć się w pozycji bezpiecznego żółwika. Z uwagą wysłuchaliśmy wszystkich cennych rad, wzięliśmy udział w quizie, a na koniec – choć do Bożego Narodzenia jeszcze daleko –  pan Burmistrz Tomasz Mencina znów przygotował dla nas wspaniałą niespodziankę – słodki poczęstunek oraz zestawy odblasków!

Wyposażeni w potrzebną wiedzę i praktyczne prezenty  wróciliśmy do szkoły podzielić się nimi z naszymi kolegami i koleżankami z pierwszych klas, którzy trochę zazdrościli nam naszej wycieczki.  Mamy nadzieję, że oni także będą mieli jeszcze okazję wziąć udział w podobnych przedsięwzięciach