Dzień Dziecka w naszej szkole

Lekarzem, pilotem, a może nauczycielką?

Kim chcielibyście zostać, kiedy dorośniecie?

Wasz Pan Dyrektor i Pani Wicedyrektor tę decyzję mają już dawno za sobą i w tym wyjątkowym dniu postanowili sobie przypomnieć, jak to jest  być dzieckiem. To właśnie dlatego oboje – na co dzień poważni i zapracowani – odwiedzili dziś wszystkich uczniów z ogromnym koszem jabłek. Wśród głosów niedowierzania i wesołych śmiechów składali dzieciom życzenia i częstowali pysznymi owocami.

Mamy wielką nadzieję, że będą tak kolorowi i beztroscy przychodzili do pracy już codziennie!

Dołączając do Dyrekcji życzymy wszystkim dzieciom – tym małym i tym trochę większym – aby na Ich buziach jak najczęściej gościł uśmiech, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą, a przychodzenie do szkoły łączyło się przede wszystkim ze spotkaniami z przyjaciółmi oraz radością wynikającą
z  odkrywania niezwykłości otaczającego nas świata. Niech spełniają się Wasze marzenia!

Grono Pedagogiczne od Zaruskiego