Koncert kolęd w świetlicy szkolnej

23 stycznia gościliśmy w świetlicy szkolnej dzieci ze szkoły dla niewidomych i słabowidzących w Laskach. Spotkanie zorganizowane zostało we współpracy ze stowarzyszeniem Vis Major. Uczniowie klasy 3 b pod kierunkiem p. Ewy Możejko przygotowali piękny koncert kolęd. Po koncercie nasi uczniowie wręczyli gościom upominki, przygotowane przez uczniów klasy 3a. Następnie wszyscy goście zostali zaproszeni na  mały poczęstunek, po którym w towarzystwie pana dyrektora udali się do Izby Pamięci, gdzie mieli okazję dowiedzieć się kilku ciekawych faktów z życia naszego patrona. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i pogodnej atmosferze. Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania, i z dużą życzliwością zaopiekowali się naszymi gośćmi.