Konkurs „Się gra się ma”

Szanowni Państwo!

Nasza świetlica zgłosiła się do konkursu, w którym jedną z głównych nagród jest remont świetlicy – stworzenie dla uczniów bezpiecznej, kolorowej sali zabaw wyposażonej w gry. Głosowanie trwa do 28 listopada, codziennie można oddać jeden głos.(Ważne: aby móc oddać głos należy wcześniej zaznaczyć oba punkty dot. regulaminu)
Niestety konkurs trwa już od kilku dni i potrzebna jest naprawdę duża mobilizacja, aby dogonić prowadzących. Dodatkowo za każdy wgrany paragon za zakupioną w sklepie Empik grę firmy Hasbro, otrzymujemy dodatkowe 50 punktów. Trzeba wejść poprzez link na stronę „Się gra się ma” strona konkursu do głosowania na naszą szkołę i zagłosować na naszą świetlicę (nie trzeba mieć paragonu,  nie trzeba się logować ani podawać daty urodzenia, wystarczy zaznaczyć zgody).

Liczymy na pomoc i zaangażowanie wszystkich sympatyków naszej szkoły. Rozsyłajcie info z linkiem do głosowania gdzie się da! Jestem przekonana, że z Państwa pomocą uda nam się sprawić frajdę w postaci super sali zabaw naszym uczniom!

Dorota Jaroszuk, kierownik szkolnej świetlicy.