Inicjatywy RR

REGULAMIN BUDŻETU UCZNIOWSKIEGO SP53 2020-2021

ZAŁĄCZNIK-NR-1-FORMULARZ-ZGŁOSZENIOWY

Rada Rodziców zakupi dodatkowe komplety podręczników do klas IV-VIII, tak by dzieci nie musiały nosić w plecakach książek, które dostają we wrześniu w bibliotece. Książki – po jednej na ławkę – będą na nie czekać w szkole.

Aby pozyskać środki na realizację tego celu, RR będzie organizować cykliczne wydarzenia od grudnia 2019 r. do kwietnia 2020 r.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE NA TEMAT INICJATYWY

Ahoj Kadeci, Wilki Morskie i Asy Zaruskiego. Rada Rodziców zaprasza do przyjacielskiej rywalizacji! Klasa, która dopłynie do końca roku szkolnego 2019/2020 z największą liczbą punktów, otrzyma tytuł Najlepszej Załogi Zaruskiego w swojej kategorii (klasy 1-3, klasy 4-7, klasy 8). Pomyślnych wiatrów!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE NA TEMAT INICJATYWY

REGULAMIN KONKURSU

 

Chcemy zaangażować uczniów od Zaruskiego w Warszawie do aktywnego współtworzenia życia szkoły, podejmowania działań na rzecz społeczności szkolnej, a także włączyć młodzież w proces decydowania o sposobie wykorzystania części funduszy Rady Rodziców.

W ramach Budżetu uczniowskiego Rada Rodziców sfinansuje wybrane w drodze głosowania projekty zgłoszone przez uczniów.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE NA TEMAT INICJATYWY

REGULAMIN BUDŻETU UCZNIOWSKIEGO SP 53 2019-2020

ZAŁĄCZNIK NR 1 – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

ZAŁĄCZNIK NR 2 – HARMONOGRAM 

Zero waste to akcja, zgodnie z którą staramy się ograniczyć używanie plastiku, wytwarzanie odpadów, a tym samym dbamy o środowisko. W ramach inicjatywy „W Zaruskim nie marnujemy!” Rada Rodziców we współpracy z dyrekcją szkoły i gronem pedagogicznym organizuje:

Warsztaty „Dlaczego warto porzucić plastik”

Wspólne zakupy Zero Waste

Warsztaty szycia woreczków z firanek

Promocję ograniczania plastiku w szkole

PLAN DZIAŁAŃ ZERO WASTE

KRÓTKA INFORMACJA NA TEMAT INICJATYWY 

W naszej szkole w marcu 2020 r. odbędą się zawody First Lego League Junior.

Od września w Zaruskim grasują Księżycowe Koty i Księżycowe Stworki. Są to dzieci, które w ramach projektu First Lego League Junior uczą się i bawią.

W tegorocznej misji (2019-2020) drużyny realizują projekt „Boomtown Build”. Dzieci z klocków LEGO projektują i konstruują budynek przyszłości oraz programują poruszającego się robota będącego jego częścią.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE NA TEMAT INICJATYWY