„Pies i kot – najlepsi przyjaciele człowieka”

W piątek 1 grudnia w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość podsumowująca konkurs plastyczny „Pies i kot – najlepsi przyjaciele człowieka” oraz akcję na rzecz bezdomnych zwierząt w Celestynowie. Laureaci konkursu zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami rzeczowymi, a ich prace są wyeksponowane na wystawie przy sali bibliotecznej. Serdecznie zapraszamy do oglądania galerii.

Akcja na rzecz bezdomnych zwierząt w schronisku w Celestynowie zakończyła się w tym roku wielkim sukcesem dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu  uczniów klas trzecich czyli tzw. Małego Wolontariatu. Zarząd schroniska przekazał im specjalne podziękowania w formie naklejek i bransoletek z napisem „Przyjaciel zwierząt”.

Tak trzymać!

Lista laureatów konkursu plastycznego:

I miejsce: Emilka Żabik I A, Maciek Kozera I C, Szymon Jaroszuk III D

II miejsce: Rysio Cymerman I A, Karina Trzcińska I A, Ignacy Strojny I A, Antonina Lelejko I B, Wiktoria Zwolińska I B,  Hania Pawłowska I C,  Ania Cieślak III A, Franek Mioduszewski III E,  Laura Wiesztort III F

III miejsce: Julia Sienkiewicz I C, Karol Rzodkiewicz III B

Ewa Błachnio Marta Dziadura, Grażyna Kakiet