Podsumowanie międzyszkolnego konkursu plastycznego NAJPIĘKNIEJSZA POCZTÓWKA BOŻONARODZENIOWA

W tegorocznej edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego ˮNajpiękniejsza pocztówka bożonarodzeniowaˮ wzięło udział 6 szkół podstawowych z dzielnicy Bielany, Publiczna Biblioteka z Żuromina i Szkoła Podstawowa nr 1 z Żuromina. Jak co roku, konkurs zakończy się akcją charytatywną, w której pieniądze ze sprzedaży pocztówek zostały przekazane na konto fundacji ˮAkogo? W tym roku udało nam się zebrać kwotę 680 zł.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!

Poniżej przedstawiamy listę laureatów:

W etapie szkolnym zwyciężyli:

Oliwia Kuć, Ryszard Cymerman, Marceli Skopczyński, Michał Czech, Zosia Jasińska, Wojtek Dobrowolski, Mikołaj Kubik, Filip Lityński, Kuba Łachmańczuk, Mikołaj Guzek, Agnieszka Koźluk, Karim Hofman, Maciej Hutyra, Leon Plichta Szwarc, Ania Koźluk, Julita Zbroszczyk, Sebastian Żabik, Aga Dobrzyńska, Zuzia Wrembel, Michał Worotniak, Zosia Jasik, Klemens Sommer, Julia Kowalska, Tosia Kołtunicka, Ala Sosińska, Wiktoria Piętosa, Zuzia Koza, Szymon Jaroszuk, Wojtek Kaczmarski, Karolina Stokowska, Bartek Tabaka, Zuzanna Krupa, Sebastian Kieniarski.

W etapie międzyszkolnym nagrodzeni zostali:

Ania Czerko, SP 247

Małgosia Krupa, SP 247

Zuzanna Kacymirow, SP 187

Gabrysia Melon, SP 289

Michalina Kozłowska, SP 273

Ala Dębiński, SP 273

Oliwia Wróblewska, SP 293

Max Bąk, SP 293

Angelika Czyżyk, SP nr 1, Żuromin

Alicja Zagórska, SP nr 1, Żuromin

Maciej Tęgowski, Biblioteka Żuromin

Agata Antoszewska, Biblioteka Żuromin

Alicja Zakrocka, Biblioteka Żuromin

Dominik Czarnecki, Biblioteka Żuromin.

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy, laureatom składamy raz jeszcze gratulacji i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!

Koordynatorzy