„Pojedynek na wiersze o szkole”

Dnia 18.10.2016 roku w świetlicy szkolnej odbył się „Pojedynek na wiersze o szkole”, przygotowany przez Panie: Malwinę Walas, Urszulę Mazur i Monikę Stolarską. Został on rewelacyjnie poprowadzony przez prezenterów z klas trzecich, którzy z dużym zaangażowaniem wczuli się w nowe role. Uczniowie z klasy IIIC i IIID zaprezentowali zgromadzonej publiczności skecz o tematyce szkolnej. Występowi towarzyszyła żywiołowa muzyka, zaś aktorzy skeczu fenomenalnie i z dużym poczuciem humoru odegrali swoje role, wręcz udało im się rozbawić całą publiczność. Osoby reprezentujące zerówki i klasę pierwszą zaśpiewały piosenkę pt. „Dostał Jacek elementarz”. Przedstawiciele klas II – III przepięknie recytowali wiersze o tematyce szkolnej. Każdy uczestnik mógł pochwalić się nienaganną dykcją oraz oryginalnością swojej recytacji. Występy zostały uwiecznione gromkimi brawami licznej publiczności. Wszystkim dopisywały dobre humory. Na twarzach gościły szerokie uśmiechy. Uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy za swój trud i zaangażowanie.

Wszystkim odważnym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Malwina Walas