XIII Memoriał Mariusza Zaruskiego oraz podsumowanie konkurów

22 czerwca 2016 r. odbył się w naszej szkole XIII Memoriał Mariusza Zaruskiego.
Po godzinie dziesiątej przedstawiciele klas złożyli panu Dyrektorowi meldunek gotowości do Memoriału. Następnie, zdyscyplinowane grupy uczniów, z wcześniej przygotowanymi  mapkami wyruszyły do wyznaczonych punktów. Pogoda dopisała i zawody zorganizowano na terenie osiedla. Uczniowie odpowiadali na 5 pytań  „zaliczając” poszczególne Oceany (Wiedzy o Sporcie, Humanistyczny, Artystyczny, Wiedzy o Patronie,  Wiedzy Wszelakiej, Języka Angielskiego, Przyrodniczy i Matematyczny).
Klasa, żeby zwyciężyć  musiała jeszcze oprócz punktów za wiedzę, otrzymać punkty za strój, prawidłowy meldunek i spokojne dojście.
W tym roku I miejsce zajęli uczniowie klasy 5c,  II – 6c, a III – 4a.
Pan Dyrektor wraz z opiekunami konkursów pogratulowali zwycięzcom w konkursach:
Memoriale, Kangurze Matematycznym i Alfiku Matematycznym, Magicznej Matematyce, Języka Angielskiego FOX, Mitologicznego, Festiwalu Teatralnego i na Plakat Teatralny.