Kadra pedagogiczna

Dyrektor szkoły

Edyta Barańczyk 

przyjmuje Rodziców:

podczas zebrań klas 0-VIII oraz po wcześniejszym uzgodnieniu

dyżur dla uczniów

wtorek i środa od 7:30 do 8:00

Wicedyrektorki szkoły

Małgorzata Chacińska i Anna Cichocka

przyjmują Rodziców:

podczas zebrań klas 0-VIII oraz w dni otwarte

w sprawach pilnych- codziennie po wcześniejszym uzgodnieniu

dyżur dla uczniów

wtorek i środa od 7:30 do 8:00

Kierowniczka świetlicy
Dorota Jaroszuk

 

 

Nauczycielki wychowania przedszkolnego Nauczycielka fizyki
Milena Rosiak – 0a Karolina Przystalska
Agnieszka Słomka – 0b Nauczycielka chemii
  Barbara Grześkiewicz
Nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej Nauczycielka geografii
Justyna Olędzka – 2a  Małgorzata Czubak
Marta Dziadura – 2b Nauczycielka przyrody i biologii
Barbara Przybyszewska – 2c Aleksandra Branecka
Grażyna Kakiet – 3a Nauczycielki plastyki
Justyna Krawczyk – 3b Małgorzata Frankowska
Ewa Hautier – 3c Karolina Kopiec
Sylwia Żelewska – 1a Nauczyciel informatyki
Marta Nowakowska – 1d Robert Błądkowski
Malwina Walas – 1b Nauczyciele W-F
Elżbieta Lityńska – 1c Urszula Mazur
Nauczycielki języka angielskiego Katarzyna Łoniewska
Katarzyna Marczuk  Artur Rola-Wawrzecki
Anna Sikorska Nauczycielka doradztwa zawodowego
Dorota Jabłońska Iwona Kakiet
Wiesława Krzeczkowska-Dawiec Nauczycielka edukacji dla bezpieczeństwa
Magdalena Winiarska Anna Muszalska
Alicja Twardowska + Muzyka Nauczyciel techniki
Nauczycielka języka niemieckiego  Jerzy Porowski
Katarzyna Wildner Nauczycielki religii
Nauczycielki jęz. polskiego  Elżbieta Chojnacka
Martyna Boch Marta Odojewska
Małgorzata Frankowska  Maria Stelmachowska
Sylwia Heleszko Nauczycielki świetlicy
Karolina Siemion-Kuć Anna Śwerczek
Małgorzata Brudzińska Marzena Krysińska
Nauczyciele historii i WOS Aneta Michałowska
Janusz Pakuła – historia  Zdzisława Chwiszczuk
Marcin Gudziak – WOS Julia Czerniakiewicz
Nauczyciele matematyki Magdalena Domańska
Sylwester Czekaj  Karolina Kopiec
Dagmara Jakiel Beata Woźniak
Agnieszka Miastkowska-Szcześniak Beata Szylberg
Beata Konecka Anna Rymarczuk
  Anna Skonieczna
Nauczyciele  współorganizujący kształcenie Monika Stolarska
Małgorzata Frąsiak  Nauczycielka etyki
Sylwia Jewiarz-Wyroba Ewa Błachnio
Marta Godzimirska-Dybek  
Marta Muszyńska  
Wiktor Szablewski  
Anna Grygoruk  
Anna Chrzanowska