WIE – warsztaty kulinarne w świetlicy

Dzięki dofinansowaniu z Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych wszystkie dzieci uczęszczające do świetlicy
w naszej szkole już po raz drugi mają możliwość uczestniczenia w warsztatach kulinarnych. Podczas cyklicznych zajęć uczniowie pod czujnym okiem wychowawców pogłębiają wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania, samodzielnie przyrządzają proste i zdrowe posiłki, a przede wszystkim – świetnie się bawią!

Tym razem nasi mali kucharze poznali tajniki działania sokowirówki i za jej pomocą przygotowali sok ze świeżych jabłek i marchewek. Napój zniknął błyskawicznie, czemu trudno się dziwić – ponoć to, co zrobione własnoręcznie smakuje lepiej. Nie pozostaje nam nic innego, jak niecierpliwie czekać na następne warsztaty, które – mamy nadzieję – odbędą się już wkrótce!