ROSTRZYGNIĘCIE KONKURSU CZYTELNICZEGO „JESIENNE DRZEWO CZYTELNICTWA”

Pod koniec grudnia, tuż przed świętami rostrzygnięty został konkurs „Jesienne drzewo czytelnictwa”, w którym brali udział uczniowie klas III. Konkurs został zorganizowany przez klub czytelniczy, działający w ramach programu PoczytajMy organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Przez całą jesień uczniowie zapisywali na jesiennych liściach tytuły przeczytanych książek i przyczepiali je do specjalnego drzewa w sali 13. W okresie od 2.10 do 8.12. uczniowie klas III przeczytali łącznie 159 książek. Najwięcej książek, bo aż 92 przeczytali uczniowie z klasy III F. Laureatami konkursu zostali: Miejsce pierwsze Karina Niezabitowska Gerard – 26 książek Drugie miejsce Basia Ciunovic – 21 książek Trzecie miejsce Maja Żmuda – 18 książek Czwarte miejsce Laura Szondi 13 książek. Wyróżnienie otrzymali: Tomasz Dobrowolski (10) Szymon Jaroszuk (9) Jan Wit (9) Amelia Jaguś (8) A także: Natalia Ceglińska (7), Julia Kowalska (6), Igor Pawlak (5) i Sebastian Żabik (5). Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy wielu wspaniałych lektur.

Opiekunowie klubu: Dorota Jaroszuk, Małgorzata Kryńska