FIRST LEGO League Jr.

Serdecznie zapraszamy na wystawę FIRST Lego League Junior, która odbędzie się w naszej szkole 21.03.2020 r., o godz. 10.00. Patronat Honorowy nad wystawą objął Grzegorz Pietruczuk Burmistrz Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy.
W tegorocznej misji (2019-2020) drużyny realizują projekt „Boomtown Build”. Dzieci z klocków LEGO projektują i konstruują budynek przyszłości oraz programują poruszającego się robota będącego jego częścią. Ponadto tworzą plakat POKAŻ MI, prezentujący drużynę, ich umiejętności oraz odkrycia. Wyniki swojej pracy zaprezentują na wyżej wymienionej wystawie. W wydarzeniu będzie uczestniczyło 20 zespołów z całej Polski.
Podstawowymi Wartościami FLL Junior poza rozwijaniem i inspirowaniem uczniów w dziedzinie inżynierii
i technologii są także: przyjazna konkurencja, wzajemne wsparcie, wspólne wypracowanie rozwiązań, pomaganie sobie nawzajem.

Kliknij w obrazek