Uczniowie i Rodzice klasy 2 e przygotowują ozdoby na szkolny kiermasz świąteczny

W klimat Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas w tym roku warsztaty uczniów klasy 2e z Rodzicami, podczas których przygotowaliśmy ozdoby świąteczne na szkolny kiermasz. Część z nas nawet nie wiedziała, jakie ładne i efektowne rzeczy można zrobić z kaszy jęczmiennej, ryżu, waty, styropianu i skarpetek. Dzieci pod czujnym okiem zaproszonych gości, Wychowawczyni oraz Pani Małgosi ze świetlicy wykonały błyszczące bombki na choinkę oraz bałwanki, które tuż po przyklejeniu ostatniego guziczka zostały przez dzieci zarezerwowane.

Dużo radości przyniosło dzieciom i ich gościom dekorowanie upieczonych w domu pierników. Było smacznie, kolorowo, nastrojowo…

Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów za udział, zaangażowanie, uśmiech i mile spędzony grudniowy wieczór.

Ewa Gębicz i Małgorzata Kryńska