Wyniku konkursu plastycznego „Wakacyjne wspomnienia”

W konkursie plastycznym „Wakacyjne wspomnienia” wzięli udział uczniowie z klas 0-4. Na konkurs napłynęło wiele prac, spośród których jury nagrodziło następujących laureatów:

Jagoda Mężyńska klasa 2c, Nikola Michałowska klasa 2b, Rozalia Rzodkiewicz, Dominika Sadowska, Mateusz Zyśk klasa 1a, Arek Liszewski klasa 1b, Ignacy Mężyński, Szymon Zarębo klasa 1c, Magda Czajka, Oliwia Bustrycka, Iga Grzybowska, Julia Kiljańska klasa 3b, Nina Marowska, Apolonia Szarek, Mateusz Roliński klasa 3d, Ignacy Strojny klasa 4a, Antosia Deska klasa 0a.

Laureaci oraz osoby wyróżnione (25 uczniów) otrzymały dyplomy i upominki. Wybrane prace zostaną oprawione i powieszone w świetlicy w sali 13.

Wszystkim uczestnikom  dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.