Zamień Odpady na Ciekawe Zabawy

Trochę czasu, kilka niepotrzebnych rzeczy i duża wyobraźnia – tyle było potrzeba do wzięcia udziału w II edycji rodzinnego konkursu ekologicznego pt. Zamień Odpady na Ciekawe Zabawy. Dzięki tej inicjatywie
w naszej szkole pojawili się niecodzienni goście – eko zabawki stworzone przez uczniów i ich Rodziców
z najróżniejszych materiałów pochodzących z recyklingu. Wielu uczestników wykazało się dużą pomysłowością i kreatywnością w wykonaniu konkursowych dzieł. Szkolne parapety stały się tymczasową przystanią dla ptaków z butelek, piłkarzyków z kartonu, skarpetkowych maskotek, pajacyka z nakrętek,  świnek – skarbonek, domków dla lalek i kilku innych niecodziennych EkoTworów. Chcecie wiedzieć jakich? Zobaczcie sami! Efekty twórczych działań naszych uczniów można podziwiać na korytarzu pierwszego piętra naszej szkoły. Zapraszamy!